Ukbet sitesi, para yatırma ve çekme işlemleri konusunda, yeterli seçenekleri üyelere sunmaktadır. Kullanılan yöntemler arasında, hem bankacılık işlemleri hem de elektronik sistemler yer almaktadır.

Ukbet para yatırma ve para çekme yöntemleri 4 farklı seçenekten meydana gelmekte olup, bankacılık işlemleri bölümünde, banka havalesi tek seçeneği meydana getirmektedir.

Elektronik sistemler olarak bilinen, ön ödemeli sistemler arasında ise, ecocard ve pidpay ile astropay yer almaktadır. Bu 4 seçenek, özellik ile Türk kullanıcılar tarafından, en fazla tercih edilen yöntemler arasında bulunmaktadır.

Ukbet, günlük ödeme sistemini benimsemiş olup, yatırım işlemleri ve hesaplardan para çekim işlemleri, 24 saat içerisinde tamamlanan işlemler olarak görülmektedir.

Site yönetimi ayrıca, yatırım işlemlerinin karşılığında, bonus dağıtımı da yapmaktadır. Yatırımlara yönelik verilen bonuslar, pidpay yatırım bonusu ve casino yatırımlarına verilen bonus olarak 2 seçeneğe ayrılmaktadır.

Bazı kaynaklarda, kredi kartı yönteminin, ukash yönteminin, paysafe card yönetiminin ve neteller yönteminin kullanıldığı dair bilgilendirmeler de bulunmaktadır.

Bahsedilen tüm yöntemler, bir araya getirildiğinde Ukbet para yatırma ve para çekme yöntemleri, üyeler tarafından memnuniyet ile karşılanacak seviyelerde bulunmaktadır. Şu ana kadar, sitenin yatırım ve ödeme yöntemleri hakkında, her hangi bir olumsuzluğa rastlanmamış olup, olumsuzluk konularının gündeme gelmemesi, sitenin Türk piyasasına yeni giriş yapmış olmasına bağlanmaktadır. Üyeler, dilediği yöntemi tercih ederek, site hesaplarına, sorunsuz bir şekilde, aktarım yapabilmektedir.

 

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.